Samsung Irena Women's Run - możliwe utrudnienia

W sobotę, 7 października o godz. 12.00  odbędzie się kolejna edycja biegu Samsung Irena Women’s Run. Na czas biegu wyłączone z ruchu będą m.in. Al. Ujazdowskie.

Pięciokilometrowa trasa będzie prowadziła z Agrykoli przez Łazienki Królewskie oraz Aleje Ujazdowskie. Start planowany jest na godz. 12.00. Uczestniczki biegu przebiegną przez Łazienki Królewskie, a następnie ulicami: J. Gagarina (jezdnia w kierunku centrum) – Belwederska – Al. Ujazdowskie – Piękna – Górnośląska – Myśliwiecka do mety na Agrykoli.

W czasie biegu mogą występować utrudnienia w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
Linie autobusowe 107 i 159 pojadą ulicami Rozbrat i Książęcą. Autobusy linii 108 i 162 od skrzyżowania ulic Czerniakowskiej i Szwoleżerów będą kursowały ul. Czerniakowską i Łazienkowska. Natomiast linie: 116, 180, 166 i 503, jadące w kierunku krańców WILANÓW, OS.KABATY, NATOLIN PŁN., z pl. Na Rozdrożu pojadą ulicami: al. J.Ch. Szucha – T. Boya-Żeleńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa i dalej swoimi trasami. Natomiast w kierunku krańców CHOMICZÓWKA, PL.HALLERA, KONWIKTORSKA będą jeździły ul. L. Waryńskiego, a na pl. Konstytucji  skręcą w ul. Piękną.  Taką samą trasą pojadą autobusy linii 222 w kierunku krańca BIELAŃSKA.
2017-10-07
2017-10-07