Węziej na skrzyżowaniu ulic Stryjeńskich i Belgradzkiej

Wyłączony z ruchu jest środek skrzyżowania ulic Stryjeńskich i Belgradzkiej.

Plac budowy zajął środek skrzyżowania. Jadący w ciągu ul. Stryjeńskich mają do dyspozycji po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Dodatkowo, nie można skręcić w lewo w ul. Belgradzką. Trzeba dojechać do ul. Przy Bażantarni. Nie ma również możliwości skrętu w lewo z ul. Belgradzkiej w ul. Stryjeńskich (w kierunku ul. Wąwozowej). Taka organizacja ruchu wiąże się z przebudową kanalizacji w ramach budowy przedłużenia ul. Belgradzkiej i potrwa do końca stycznia.

Dzielnica Ursynów buduje przedłużenie ul. Belgradzkiej od ul. Stryjeńskich. Wszystkie prace zakończą się wiosną.

Autobusy linii 179 (tylko w kierunku OS. KABATY) jadą al. Komisji Edukacji Narodowej do ul. Przy Bażantarni. Linia 504 w kierunku OS. KABATY kursuje ul. Stryjeńskich, a w stronę DW. CENTRALNY jedzie ulicami: Przy Bażantarni – al. Komisji Edukacji Narodowej – Belgradzka - Stryjeńskich – Dereniowa i dalej swoją trasą.

2017-11-10
2018-01-30