Zmiana na ul. Żołnierskiej przy Marsa

Na ul. Żołnierskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Marsa została wdrożona tymczasowa organizacja ruchu. Otwarta dla ruchu została nowa zachodnia jezdnia.

Ruch pojazdów w ciągu ul. Żołnierskiej przed skrzyżowaniem z ul. Marsa został skierowany na nowo wybudowaną jezdnię, na której kierowcy mają do dyspozycji dwa pasy ruchu. Na skrzyżowaniu przywrócony został skręt w lewo z ul. Żołnierskiej w ul. Marsa w kierunku Rembertowa. Ruch w kierunku Zielonki utrzymywany jest tak jak dotychczas, po wschodniej łącznicy ul. Żołnierskiej. Taki układ czasowej organizacji ruchu w tym rejonie będzie funkcjonował do końca marca 2018 r.

Trwa przebudowa ulic Marsa i Żołnierskiej. Nowa droga znacznie poprawi połączenie z dzielnicą Rembertów i wyjazd z miasta w kierunku podwarszawskich gmin Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Sulejówek. Przebudowane będą ulice Marsa i Żołnierska na odcinku 4,8 km od ul. Naddnieprzańskiej) do granicy Warszawy i wybudowanego przez samorząd województwa mazowieckiego dwujezdniowego odcinka drogi nr 631. Zakres prac jest duży, to m.in. budowa wiaduktów nad skrzyżowaniami, całkowita przebudowa obecnych jezdni, wyburzenie i budowa nowych wiaduktów nad torami kolejowymi, budowa chodników i dróg rowerowych. Cała inwestycja zakończy się jesienią 2018 r.

Komunikacja: 
---
Inne: 
---
Początek: 
2017-12-20
Koniec: 
2018-03-31
Dzielnica: 
Ulica: 
ul. Żołnierska
status: 
Aktualne