Zamknięta ul. Miodowa

Zamknięta dla ruchu została ul. Miodowa na odcinku od ul. Długiej do ul. Senatorskiej.

Wyłączony z ruchu jest odcinek pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Długą i Senatorską. Obydwie te ulice są jednak przejezdne. Od strony ul. Długiej utrzymany jest dojazd do ul. L. Schillera. Na zamkniętym odcinku, w miarę możliwości i postępu prac budowlanych, możliwy jest wyłącznie dojazd do posesji i instytucji mieszczących się przy ul. Miodowej (dojazd do posesji jest możliwy także ul. Kapucyńską, na której obowiązuje w tym czasie ruch dwukierunkowy). Objazd prowadzi ulicami: Świętojerska – gen. W. Andersa – pl. Bankowy – Senatorska.

Trwa remont pl. Krasińskich i ul. Miodowej. Będą nowe chodniki z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, jezdnia z bloczków granitowych, kontrastujące przejścia dla pieszych, zatoki postojowe, progi zwalniające. Projekt zakłada zamontowanie 35 replik słupa typu Pastorał Warszawski model z 1904 r.

Komunikacja: 
Autobusy linii: 116, 178 i nocnej N44 jeżdżą objazdem ulicami: Świętojerska – gen. W. Andersa – Senatorska. Natomiast linii 180, jadąc w kierunku krańca WILANÓW, skręcają z ul. M. Anielewicza w gen. W. Andersa, a na pl. Bankowym w ul. Senatorską.  Jadąc w przeciwnym kierunku z ul. gen. W. Andersa  skręcają w ul. Nowolipki i dalej jadą ul. L. Zamenhofa. Linia 222, tak jak dotychczas, z pl. Bankowego kursuje ulicami: gen. W. Andersa – Świętojerska – Bonifraterska – Międzyparkowa – Z. Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Konwiktorska – KONWIKTORSKA. Natomiast autobusy linii 503 dojeżdżają do krańca BIELAŃSKA. Z kolei linia 518 jeździ ul. Senatorską na pl. Bankowy i dalej ulicami gen. W. Andersa i A. Mickiewicza.
Inne: 
---
Początek: 
2018-03-25
Koniec: 
2018-07-15