Zamkniete skrzyżowanie ulic Relaksowej, Wąwozowej i J. Rosoła

Zamknięte dla ruchu jest skrzyżowanie ulic Relaksowej, Wąwozowej i J. Rosoła.

Układanie nowej nawierzchni asfaltowej i modernizacja skrzyżowania odbywają się równocześnie z kończącymi się pracami na ul. Relaksowej. Objazd skrzyżowania został poprowadzony ul. Przy Bażantarni. Od 22 maja zostanie przywrócony ruch na ulicach Relaksowej i M. Rosnowskiego.

Kolejne zmiany w ruchu czekają mieszkańców dopiero w okresie wakacyjnym – ze względu na niższe natężenie ruchu, na kilkanaście dni planowane jest wtedy wprowadzenie jednokierunkowego ruchu w ulicy J. Rosoła (jeden kierunek na odcinku od K. Jeżewskiego do Wąwozowej).

Utrudnienia związane są z przebudową ul. Relaksowej realizowaną przez Dzielnicę Ursynów. Na odcinku od ul. M. Rosnowskiego do ul. Wąwozowej zostanie wybudowana druga jezdnia.
Autobusy linii 166 z pętli OS. KABATY jadą prosto al. Komisji Edukacji Narodowej i skręcają w ul. Belgradzką. Linia 192 ma skróconą trasę do przystanku KIEPURY. Natomiast autobusy linii nocnej N37 kursują zmienioną trasą ulicami: OS.KABATY – al. Komisji Edukacji Narodowej – Przy Bażantarni – J. Rosoła – Belgradzka i dalej swoją podstawową trasą.

2018-05-15
2018-05-22