Vienna Life Lang Team i Lang Team Race

W sobotę i niedzielę (19 i 20 maja) w Wilanowie odbędę się dwie imprezy rowerowe, Vienna Life Lang Team i Lang Team Race. Zamknięta będzie ul. S. Kostki Potockiego, a na czas wyścigów zwężona ul. Przyczółkowa.

Start i meta wyścigu będą zlokalizowane na ul. S. Kostki Potockiego. Ulice S. Cendrowskiego i S. Kostki Potockiego (na odcinku od ul. S. Cendrowskiego do ul. Kolegiackiej) będą zamknięte dla samochodów od piątku, 18 maja od godz. 6.00 do niedzieli, 20 maja do godz. 22.00. W tym czasie na ul. S. Kostki Potockiego oraz  sąsiednich parkingach będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się (znak B-36) wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela (tablica T-24).

Uczestnicy maratonu rowerowego Vienna Life Lang Team wystartują w sobotę, 19 maja o godz. 11.00. Trasa przejazdu będzie prowadziła ulicami: Przyczółkowa – Z. Vogla – Ruczaj i Rosy – Prętowa – Sągi i dalej ulicami na terenie gminy Konstancina-Jeziorna, m.in. drogą nr 721 (Obórki, Ciszyca i Opacz) i ul. Poniedziałek, następnie powrót ulicami: Wał Zawadowski – Prętowa – Rosy – Ruczaj – Z. Vogla – Przyczółkowa. Trasa zawodów będzie zamykana jedynie okresowo na czas przejazdu kolarzy w godz. 11.00 – 16.30.

Uczestnicy wyścigu Lang Team Race wystartują w niedzielę, 20 maja o godz. 11.00. Trasa przejazdu będzie prowadziła ulicami: Przyczółkową i Ł. Drewny – Rosochata – Wiechy i dalej ulicami na terenie gminy Konstancina-Jeziorna: Okrzewska – Bielawska – Mirkowska – al. Wojska Polskiego – J. Piłsudskiego – Warecka – Prosta – Jabłoniowa – droga nr 868 (Słomczyn i Obory) – droga nr 712 (Czernidła i Łęg) – droga nr 721 (Ciszyca i Obórki) i powrót ulicami: Wdechy – Rosochata – Ł. Drewny i Przyczółkową.

W niedzielę od ok. godz. 11.00 na ulicach Przyczółkowej i Ł. Drewny na odcinku od ul. Z. Vogla do ul. S. Kostki Potockiego zamknięty dla samochodów będzie jeden pas jezdni prowadzącej w kierunku centrum, a od ul. S. Korbońskiego do skrzyżowania z ul. Z. Vogla zamknięta będzie cała szerokość jezdni. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się na drugiej jezdni (kierowcy przejadą na nią przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. S. Korbońskiego). W czasie wyścigu może nie być możliwości skrętu z ul. Przyczółkowej (jadąc od strony centrum) w lewo w ul. Z. Vogla. Normalny ruch na ul. Przyczółkowej zostanie przywrócony ok. godz. 17.00.

2018-05-19
2018-05-20