Zamknięte skrzyżowanie ulic Stryjeńskich i Belgradzkiej

Od piątku, 18 maja od godz. 22.00 do poniedziałku, 21 maja do godz. 4.00 zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ulic Stryjeńskich i Belgradzkiej.

Objazdy zamkniętego skrzyżowania zostaną poprowadzone ulicami: Stryjeńskich – Braci Wagów; al. Komisji Edukacji Narodowej – Przy Bażantarni lub F. Płaskowickiej – al. Komisji Edukacji Narodowej. Utrudnienia związane są z ułożeniem ostatniej warstwy nawierzchni na skrzyżowaniu, do którego dobudowany został nowy wlot.

Autobusy linii 179 i 504 pojadą objazdem ul. Przy Bażantarni i al. Komisji Edukacji Narodowej. Natomiast linia nocna N34 w kierunku Os. Kabaty będzie kursowała ulicami: F. Płaskowickiej – al.  Komisji Edukacji Narodowej – Przy Bażantarni. W kierunku DW. Centralny pojedzie ul. Przy Bażantarni do al. Komisji Edukacji Narodowej i dalej ulicami Belgradzką, F.M. Lanciego i F. Płaskowickiej.
2018-05-18
2018-05-20