W nocy zamknięta jedna jezdnia ul. Marsa

Na trzy kolejne noce: 21/22, 22/23 i 23/24 maja w godz. 22.00 – 6.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. Marsa pomiędzy ul. Żołnierską a ul. Chełmżyńską.

W godzinach nocnych demontowane będą szalunki i wykonywana antykorozji betonu estakady w ciągu ulic Marsa i Żołnierskiej. Dla potrzeb bezpiecznego prowadzenia prac jezdnia ul. Marsa w kierunku Trasy Siekierkowskiej zostanie zamknięta dla ruchu. Objazd będzie prowadzony ulicami: Rekrucka – Korkową – Stepowa – Okularowa.

Trwa przebudowa ulic Marsa i Żołnierskiej. Nowa droga znacznie poprawi połączenie z dzielnicą Rembertów i wyjazd z miasta w kierunku podwarszawskich gmin Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Sulejówek. Przebudowane będą ulice Marsa i Żołnierska na odcinku 4,8 km od ul. Naddnieprzańskiej) do granicy Warszawy i wybudowanego przez samorząd województwa mazowieckiego dwujezdniowego odcinka drogi nr 631. Zakres prac jest duży, to m.in. budowa wiaduktów nad skrzyżowaniami, całkowita przebudowa obecnych jezdni, wyburzenie i budowa nowych wiaduktów nad torami kolejowymi, budowa chodników i dróg rowerowych. Cała inwestycja zakończy się jesienią 2018 r.

Autobusy linii: 143 (tylko w kierunku krańca GUS), 183 (tylko w kierunku krańca WIATRACZNA) i 514 (tylko w kierunku krańca METRO POLITECHNIKA) oraz nocna linia N21 (tylko w kierunku krańca DW. CENTRALNY) w godz. 22.00 – 6.00 pojadą objazdem ulicami: Rekrucka – Korkowa – Stepowa – Okularowa – Marsa i dalej swoimi trasami podstawowymi.
2018-05-21
2018-05-23