Jeden kierunek na ul. L. Berensona

Na ul. L. Berensona pomiędzy ulicami Kąty Grodziskie i Głębocką obowiązuje jeden kierunek ruchu.

Na ul. L. Berensona na odcinku od skrzyżowania z ul. Kąty Grodziskie do skrzyżowania z ul. Głębocką został wprowadzony jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Głębockiej. Wyjazd z ul. Zaułek jest możliwy tylko w lewo. Ruch jednokierunkowy obowiązuje także na krótkim odcinku ul. L. Berensona za skrzyżowaniem z ul. Głębocką oraz na ul. Głębockiej na odcinku do ul. Lewandów (tak jak na dalszym odcinku można pojechać tylko w kierunku Trasy Toruńskiej.

Trwa przebudowa ul. Głębockiej na odcinku od ul. Podwojnej do ul. L. Berensona. W ramach przedsięwzięcia powstanie nowa jezdnia po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Wybudowane zostaną także chodniki i drogi dla rowerów. Na skrzyżowaniu z ulicami: Podwójną i Kartograficzną, Sieczną, Internetową i Podłużną oraz na skrzyżowaniu ul. L. Berensona z ul. Kąty Grodziskie będą ronda. Równolegle prowadzona będzie inwestycja MPWiK polegająca na budowie sieci kanalizacji ściekowej i przebudowie wodociągu.

Komunikacja: 
Autobusy linii 132 w kierunku krańca Metro Marymont i linii 214 w kierunku krańca Tarchomin jeżdżą objazdem ulicami: Głębocka - Jesiennych Liści - Skarbka z Gór.

Inne: 
Jeden kierunek na ul. Głębockiej
Jeden kierunek na ul. Lewandów

Początek: 
2018-06-22
Koniec: 
2019-08-18