Zmiana na ul. J. Rosoła

Zmieniła się organizacja ruchu na ul. J. Rosoła przy skrzyżowaniu z ul. F. Płaskowickiej. Ruch w obydwu kierunkach został skierowany na wschodnią jezdnię.

Ruch w ciągu ul. J. Rosoła został skierowany na jezdnię wschodnią, na której kierowcy, tak jak dotychczas, mają do dyspozycji po dwa pasy ruchu w każdym kierunku. Nie można skręcić w lewo z ul. J. Rosoła (jadąc od strony Lasu Kabackiego) w ul. F. Płaskowickiej. Z ul. F. Płaskowickiej można natomiast wyjechać w prawo lub w lewo.

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (czyli drogi ekspresowej S2) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja obejmuje budowę trasy z dwoma jezdniami po trzy pasy ruchu i o długości 18,5 km na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”. W jej ramach wybudowane zostaną m.in. tunel pod Ursynowem, most przez Wisłę i kilka węzłów drogowych. Budowa została podzielona na trzy zadania: „A” od węzła „Puławska” do węzła „Przyczółkowa” o długości ok. 4,6 km, „B” od węzła „Przyczółkowa” do węzła „Wał Miedzeszyński” o długości ok. 6,5 km i „C” od węzła „Wał Miedzeszyński” do węzła „Lubelska” o długości ok. 7,5 km. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to trzeci kwartał 2020 r. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: www.pulawska-lubelska.pl.

Komunikacja: 
---
Inne: 
---
Początek: 
2019-01-09
Koniec: 
2019-06-28