Jeden kierunek na ul. Włodarzewskiej

Na ul. Włodarzewskiej pomiędzy ulicami Usypiskową i Przy Parku oraz Drawską i Zadumaną obowiązuje jeden kierunek ruchu – w stronę Al. Jerozolimskich.

Trwają prace związane z przebudową ul. Włodarzewskiej. Na odcinkach od ul. Usypiskowej do ul. Przy Parku oraz od ul. Drawskiej do Zadumanej został wprowadzony jeden kierunek ruchu – w stronę Al. Jerozolimskich. Objazd w przeciwnym kierunku odbywa się ulicami Łopuszańską i Grójecką lub Śmigłowca – Drawska – K. Dickensa.

Dzielnica Ochota przebudowuje ul. Włodarzewską na odcinku od ul. Usypiskowej do Al. Jerozolimskich. Projekt przewiduje kompleksową modernizację ulicy, m.in. budowę nowej nawierzchni jezdni wraz z podbudową i odwodnieniem, chodników z płyt betonowych, wytyczenie kilkudziesięciu miejsc parkingowych i posadzenie zieleni. Prace budowlane zostały podzielone na kilka etapów. We wszystkich roboty będą realizowane przy wyłączeniu z ruchu połowy szerokości jezdni i zachowaniu ruchu jednokierunkowego w stronę Al. Jerozolimskich. Ruch autobusów, ruch lokalny i dojazd do posesji, będą utrzymane przez cały czas. Ruch pieszych, w zależności od postępu robót, będzie odbywa się jedną stroną ul. Włodarzewskiej. 

Komunikacja: 
Szczegółowe informacje: www.wtp.waw.pl.
Inne: 
Wakacyjne prace torowe na ul. Grójeckiej
Początek: 
2019-03-25
Koniec: 
2020-09-30