Frezowanie ul. Radzymińskiej

W tygodniu obejmującym majówkę (30 kwietnia – 5 maja) warszawscy drogowcy rozpoczną sezon frezowań, czyli szybkich remontów nawierzchni jezdni. Pierwszy taki remont w tym roku obejmie skrzyżowanie ulic Radzymińskiej, Łodygowej i Młodzieńczej. Prace zostały podzielone na dwa etapy.

W pierwszym etapie prac, od wtorku, 30 kwietnia, od godz. 22.00 do czwartku, 2 maja do godz. 21.00 zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Radzymińskiej. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się na drugiej jezdni. Kierowcy jadący w kierunku Marek przejadą na zachodnią jezdnia przez przewiązkę na wysokości ul. Gniazdowskiej, a na właściwą jezdnię wrócą przy ul. Mroźnej. Ulica Łodygowa nie będzie miała połączenia z ul. Radzymińską, objazd zostanie poprowadzony ulicami gen. T. Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka lub Tarnogórska – Tużycka – Potulicka. Jadący ul. Młodzieńczą będą mogli dojechać do skrzyżowania z ul. Radzymińską, ale tutaj będą musieli skręcić w prawo lub lewo. Z kolei jadący ul. Radzymińską od strony Pragi nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Młodzieńczą – będą musieli pojechać prosto i skręcić w ul. Krynoliny i ul. Kolejarską wrócić do Młodzieńczej.

Drugi etap prac rozpocznie się w czwartek, 2 maja, o godz. 22.00 i potrwa do niedzieli, 5 maja do godz. 4.00. Zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Radzymińskiej. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się na drugiej jezdni. Kierowcy jadący w kierunku Pragi przejadą na wschodnią jezdnia przez przewiązkę przed skrzyżowaniem z ul. Mroźną, a na właściwą jezdnię wrócą przed ul. Określoną. Utrzymany będzie skręt z ul. Radzymińskiej w ul. Mroźną, ale nie będzie można wyjechać z tej ulicy na ul. Radzymińską. Ulica Młodzieńcza będzie zamknięta od ul. Łasińskiej, kierowcy jadący od strony Marek będą musieli skręcić wcześniej w ul. Krynoliny i ul. Kolejarską dojadą do Młodzieńczej. Nie będzie można również skręcić w lewo w ul. Łodygową  – objazd zostanie poprowadzony ulicami gen. T. Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka lub Tarnogórska – Tużycka – Potulicka. Jadący ul. Łodygową będą mogli dojechać do skrzyżowania z ul. Radzymińską, ale tutaj będą musieli skręcić w prawo lub lewo.

Komunikacja: 
W pierwszym etapie prac, od 30 kwietnia do 2 maja, autobusy linii 145, 345 i nocnej N62 pojadą objazdem ulicami: gen. T. Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka.

W drugim etapie, od 2 maja wieczorem do 5 maja rano, autobusy linii 145 i 512 pojadą ulicami: Gilarska – Samarytanka – Z. Jórskiego. Natomiast autobusy linii 527 będą kursowały ulicami: św. Wincentego – Borzymowska – Trocka.

Inne: 
---
Początek: 
2019-04-30
Koniec: 
2019-05-05