Przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Kobylańską

Trwa przebudowa wiaduktu bocznicy kolejowej Elektrociepłowni Siekierki. Przejazd pod wiaduktem w ciągu ul. Kobylańskiej jest utrudniony.

W tygodniu jezdnia ul. Kobylańskiej pod wiaduktem jest zwężona i obowiązuje na niej ruch wahadłowy. Natomiast w weekendy, do 28 lipca, przejazd pod wiaduktem jest całkowicie zamykany. Objechać zamknięty fragment ul. Kobylańskiej można jadąc ul. Augustówka lub ul. Sytą.
W weekendy autobusy linii 163 jeżdżą objazdem ulicami: Nałęczowska, Wiertnicza, Przyczółkowa, Z. Vogla, Syta, Tuzinowa do ul. Spralnej. Natomiast autobusy linii nocnej N31 w kierunku Sadyby jadą ulicami Nałęczowską i Wiertniczą, a w kierunku Dworca Centralnego z ul. Glebowej ulicami: Sytą, Z. Vogla i Przyczółkową.

2019-04-30
2019-07-28