Przebudowa ul. Wał Miedzeszyński

Zamknięty został wlot ul. Trakt Lubelski na rondo na skrzyżowaniu z ul. Wał Miedzeszyński.

W rejonie ronda na skrzyżowaniu ulic Trakt Lubelski i Wał Miedzeszyński trwają prace związane z przebudową tej drugiej ulicy. Wyłączona z ruchu została wschodnia strona ronda. Ulica Trakt Lubelski straciła połączenie z ul. Wał Miedzeszyński. Ruch w ciągu ul. Wał Miedzeszyński jest utrzymany – jadący od strony granicy miasta przejeżdżają przez środek ronda i wracają na właściwą jezdnię za skrzyżowaniem. W drugą stronę ruch odbywa się bez zmian.

Zamknięty jest również chodnik po wschodniej stronie ul. Wał Miedzeszyński, a przystanek autobusowy w kierunku centrum został przesunięty przed skrzyżowanie z ul. Strzygłowską.

Ulica Wał Miedzeszyński zostanie przebudowana na odcinku od ul. Trakt Lubelski do węzła z Południową Obwodnicą Warszawy (rejon ul. Ogórkowej). Ulica na przebudowanym odcinku będzie miała dwie główne jezdnie, obustronne chodniki oraz jezdnie lokalne, po których odbywał się będzie także ruch rowerowy. Celem inwestycji jest zapewnienie połączenia sieci dróg miejskich z Południową Obwodnicą Warszawy.

Komunikacja: 

Inne: 

Początek: 
2019-05-10
Koniec: 
2019-08-11
Dzielnica: 
Ulica: 
ul. Wał Miedzeszyński
status: 
Aktualne