Mokotowskie Kryterium Kolarskie - utrudnienia

W niedzielę, 19 maja, od godz. 11.00 na ul. Puławskiej będą rywalizowali uczestnicy III. Mokotowskiego Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Mokotowa. Ulica będzie zamknięta dla samochodów na odcinku od ul. J.P. Woronicza do al. Wilanowskiej.

Kolarskie miasteczko będzie zlokalizowane na ul. Broniwoja w pobliżu Skweru Grupy AK „Granat”. Obok znajdą się start i meta wyścigów. Zawodnicy wystartują o godz. 11.00 i pojadą ulicami: Broniwoja – Wielicka – Ksawerów – Puławska. Kolarze będą poruszać się zachodnią jezdnią ul. Puławskiej do pętli tramwajowej Wilanowska, tam zawrócą i tą samą jezdnią pojadą do ul. J.P. Woronicza, gdzie ponownie zawrócą kierując się dalej do mety na ul. Broniwoja.

Od godz. 7.00 do 16.00 wyłączona z ruchu samochodów będzie jezdnia ul. Puławskiej w kierunku Ursynowa na odcinku od skrzyżowania z ul. J.P. Woronicza do al. Wilanowskiej. Nie będzie można wyjechać na ul. Puławską w kierunku Ursynowa z ulic: L. Idzikowskiego, Domaniewskiej i Japońskiej. Objazd dla kierowców zostanie poprowadzony ulicami: J.P. Woronicza – al. Niepodległości – al. Wilanowska. Ruch na drugiej jezdni ul. Puławskiej będzie odbywał się normalnie.

Przez cały dzień na ul. Broniwoja będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela. Ulica będzie zamknięta dla ruchu w godz. 7.00 – 19.00.

2019-05-19
2019-05-19