Zamknieta ul. Potocka przy Drohickiej

Zamknięta dla ruchu została ul. Potocka w rejonie skrzyżowania z ul. Drohicką.

Jadący ul. Potocką od strony ul. J. Słowackiego na skrzyżowaniu z A. Mickiewicza muszą skręcić w prawo lub lewo. Także jadący ul. A. Mickiewicza nie mogą skręcić w ul. Potocką w kierunku ul. Gwiaździstej (nie dotyczy dojazdu po posesji). Z kolei od strony ul. Gwiaździstej można dojechać wyłącznie do wjazdu na osiedle przy budynku nr 6. Połączenia z ul. Potocką nie ma ul. Drohicka.

Objazdy zamkniętego fragmentu ul. Potockiej zostały poprowadzone ulicami: A. Mickiewicza – Z. Krasińskiego – Gwiaździsta lub Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – A. Mickiewicza. Utrudnienia związane są z przebudową kanalizacji i potrwają do końca sierpnia. 

Komunikacja: 
Autobusy linii 121 jadą ul. Gwiaździstą i zawracają na rondzie przy ul. Potockiej do przystanku Barszczewska. W soboty i święta uruchomione są dodatkowe kursy na trasie skróconej: Metro Marymont – Włościańska – J. Słowackiego – Gdańska – M. Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta. Autobusy linii 122 kursują objazdem ulicami: A. Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna.
Inne: 

Początek: 
2019-07-08
Koniec: 
2019-09-30