Zamknięty wiadukt na moście ks. J. Poniatowskiego

Zamknięty dla ruchu jest wiadukt mostu Józefa Poniatowskiego po północnej stronie przeprawy.

W tym czasie nie można wjechać z Wisłostrady na most w kierunku centrum ani zjechać z mostu (jadąc od strony Grochowa) na Wisłostradę. Objazdy zostaną poprowadzone Trasą Łazienkowską.

Trwa remont ceglanego zjazdu z mostu Józefa Poniatowskiego. Stare, zużyte spoiny i elementy kamienne zostaną wykute, a następnie zastąpione nowymi. Skrzydła wiaduktu zostaną odkopane i naprawione. Zniszczone fragmenty balustrad przejdą kompletną renowację, a elementy stalowe zyskają specjalne zabezpieczenie antykorozyjne. Zupełnie nowa będzie również nawierzchnia jezdni, która otrzyma solidną podbudowę. Wybudujemy również system odwodnienia, którego brak powoduje rozluźnienie gruntu i powstawanie odkształceń. W ramach prac wymienione zostanie także oświetlenie oraz pojawi się nowa zieleń.
Komunikacja: 
Swoją trasę zmieniły autobusy linii 166 jadące w kierunku Os. Kabaty / Kabaty-STP. Z al. Józefa Poniatowskiego jadą przez Wybrzeże Szczecińskie, most Świętokrzyski i ulicami Zajęczą i Dobrą do swojej podstawowej trasy. Szczegółowe informacje: www.wtp.waw.pl
Inne: 

Początek: 
2019-09-04
Koniec: 
2020-02-24