Zmiana na ul. M. Kasprzaka

Zmieniła się organizacja ruchu na ul. M. Kasprzaka w rejonie skrzyżowania z ul. Skierniewicką. Ruch odbywa się dwoma jezdniami.

Na ul. M. Kasprzaka w rejonie skrzyżowania z ul. Skierniewicką wykonawca II linii metra budował wentylatornię szlakową. Roboty budowlane wymagały wyłączenia z ruchu jednej z jezdni. Zasadnicze prace już się zakończyły i kierowcy znowu mogą jeździć obydwiema jezdniami. Do dyspozycji mają po dwa pasy ruchu w każdym kierunku – wyłączone z ruchu są pasy biegnące wzdłuż pasa dzielącego. Zlikwidowana została także możliwość skrętu z ul. Skierniewickiej w lewo – tak jak przed budową wyjazd z ul. Skierniewickiej jest możliwy tylko w prawo, w kierunku al. Prymasa Tysiąclecia. 

Komunikacja: 
Autobusy linii nocnych N45 i N95 zostały skierowane na trasę przebiegającą ulicami: Wolska – Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Karolkowa.

Tramwaje nie kursują w ciągu ulic Prosta – M. Kasprzaka – Skierniewicka na odcinku od Ronda ONZ do ul. Wolskiej.  Zmienione trasy mają tramwaje linii:

10: OS. GÓRCZEWSKA – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – al. „Solidarności” – al. Jana Pawła II – T. Chałubińskiego – al. Niepodległości – Nowowiejska – Marszałkowska – Puławska – WYŚCIGI,

44: PL. NARUTOWICZA – Grójecka – Towarowa – Okopowa - al. „Solidarności” – Wolska – CM. WOLSKI.

Inne: 
---
Początek: 
2019-10-09
Koniec: 
2019-11-30
Dzielnica: 
Ulica: 
ul. M. Kasprzaka
status: 
Aktualne