Zamknięta ul. Głębocka

Od piątku, 25 października od ok. godz. 23.30 do niedzieli, 27 października wieczorem zamknięta dla ruchu będzie ul. Głębocka na odcinku od ul. Podłużnej do Siecznej.

Na ul. Głębocką wraca ruch dwukierunkowy. W weekend wykonawca przebudowy ulicy ułoży ostatnie warstwy nawierzchni na odcinku od ul. Podłużnej do Siecznej. W tym czasie nieprzejezdne będzie skrzyżowanie z ul. Tajemną. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Skarbka z Gór i L. Berensona.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 października, planowane jest udostępnienie do ruchu nowej jezdni ul. Głębockiej na odcinku od ul. Siecznej do  Podłużnej. Oznacza to, że od poniedziałku możliwy będzie przejazd ul. Głębocką w obydwu kierunkach, bez ograniczeń spowodowanych pracami przy przebudowie drogi. Na ulicę wrócą też autobusy komunikacji miejskiej.

Pozostałe prace na ul. Głębockiej związane z budową chodników i drogi rowerowej oraz sadzeniem roślin potrwają do końca listopada. Wzdłuż ul. Głębockiej posadzonych zostanie 199 drzew (m.in. klonów zwyczajnych i lip) oraz 13600 krzewów (m.in. berberys, tawuła, porzeczka alpejska, róża).

Komunikacja: 
W weekend autobusy linii 120, 240 i 256, tylko w kierunkach: Dw. Wschodniego, Żerania-FSO i Zacisza-Wilno pojadą objazdem ulicami: L. Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna. Podobnie kursować będą autobusy linii nocnej N11, natomiast kursowanie linii Z20 zostanie zawieszone.

Od 26 października autobusy linii 120 w kierunku Olesin będą kursowały ulicami: Głębocka – Lewandów – łącznik ul. Lewandów z ul. L. Berensona – L. Berensona. Autobusy linii 256 w kierunku Zaułek-Szkoła oraz linii 412 w kierunku Grodziska będą jeździły ul. Głębocką. Autobusy linii E-9 wrócą na podstawową trasę przebiegającą ul. Głębocką.

Inne: 
---
Początek: 
2019-10-25
Koniec: 
2019-10-27