Zamknięta ul. Jagiellońska

Od soboty, 9 listopada od godz. 6.00 do poniedziałku, 11 listopada do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Jagiellońska na odcinku od ul. Ratuszowej do św. Cyryla i Metodego.

W weekend tramwajarze będą pracowali na ul. Jagiellońskiej. W tym czasie usuną pozostałości tymczasowego torowiska, którym jeździły tramwaje w czasie budowy metra na pl. Wileńskim. Z tego powodu zamknięty będzie odcinek od ul. Ratuszowej do ul. św. Cyryla i Metodego. Dla kierowców utrzymany zostanie skręt z ul. Jagiellońskiej w kierunku ZOO oraz ruch w ciągu ul. Ratuszowej. Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ulicami: Ratuszową, Wybrzeżem Helskim i ul. S. Okrzei. 

Podobne prace tramwajarze będą poradzili również w weekend 16-17 listopada. W kolejnym etapie zamknięty zostanie wlot w ul. Cyryla i Metodego od ul. Jagiellońskiej.

Komunikacja: 
Autobusy linii 509, jadące w kierunku Nowodworów, pojadą prosto ul. Targową do ul. Ratuszowej. W kierunku Gocławia będą kursowały przez pl. gen. J. Hallera i dalej ulicami Dąbrowszczaków, Inżynierską i Wileńską do ul. Targowej. Linie nocne N14 i N64 (tylko w kierunku Dw. Centralnego) będą jeździły ulicami Inżynierską i Wileńską. 

Inne: 

Początek: 
2019-11-06
Koniec: 
2019-11-11