Frezowanie ul. Połczyńskiej

Od piątku, 8 listopada od godz. 22.00 do poniedziałku, 11 listopada do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia ul. Połczyńskiej na odcinku od ul. Lazurowej do ul. Dźwigowej.

W weekend warszawscy drogowcy wymienią nawierzchnię ul. Połczyńskiej. Na czas remontu, zamknięta dla ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku centrum na odcinku od ul. Lazurowej do ul. Dźwigowej. Od skrzyżowania z ul. Lazurową utrzymany będzie wyłącznie dojazd, jednym pasem, do ul. Szeligowskiej. Dalej ulica jezdnia będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Na czas robót połączenie z ul. Połczyńską stracą ulice: Nowej Huty i Rotundy. Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ulicami: Lazurową, Człuchowską i Powstańców Śląskich lub al. 4 Czerwca 1989r. – ks. J. Chrościckiego – Świerszcza – Globusowa – Dźwigowa. 

Komunikacja: 
Autobusy linii 105, 197, 713, 743 oraz nocnej N52 (tylko w kierunku Browarna/Rondo Daszyńskiego, Gwiaździsta, Cm. Wolski) pojada objazdem ulicami: Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich. Autobusy linii nocnej N42, jadące w kierunku Dw. Centralnego, będą kursowały ul. Powstańców Śląskich). W planach jest również remont ul. Połczyńskiej na odcinku od ul. Rotundy do Szeligowskiej. 

Inne: 

Początek: 
2019-11-06
Koniec: 
2019-11-11