Frezowanie ul. Połczyńskiej

Od piątku, 15 listopada od godz. 22.00 do poniedziałku, 18 listopada do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia ul. Połczyńskiej na odcinku od ul. Lazurowej do ul. Dźwigowej.

W weekend warszawscy drogowcy dokończą wymianę nawierzchni południowej jezdni ul. Połczyńskiej (w kierunku centrum). Nowy asfalt pojawi się na 650-metrowym odcinku od ul. Szeligowskiej do Rotundy. Na czas remontu zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia na odcinku od ul. Lazurowej do ul. Dźwigowej. Od skrzyżowania z ul. Lazurową utrzymany będzie wyłącznie dojazd, jednym pasem, do ul. Szeligowskiej. Dalej ulica jezdnia będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Na czas robót połączenie z ul. Połczyńską stracą ulice: Nowej Huty i Rotundy. Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ulicami: Lazurową, Człuchowską i Powstańców Śląskich lub al. 4 Czerwca 1989r. – ks. J. Chrościckiego – Świerszcza – Globusowa – Dźwigowa. 
Komunikacja: 
Autobusy linii 105, 197, 713, 743 oraz nocnej N52 (tylko w kierunku Browarna/Rondo Daszyńskiego, Gwiaździsta, Cm. Wolski) pojada objazdem ulicami: Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich. Autobusy linii nocnej N42, jadące w kierunku Dw. Centralnego, będą kursowały ul. Powstańców Śląskich). 

Inne: 

Początek: 
2019-11-13
Koniec: 
2019-11-17