Ruch wahadłowy na ul. Izbickiej

Zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Izbickiej i Przełęczy. Ruch w ciągu ul. Izbickiej odbywa się wahadłowo.

Wykonawca fragmentu Południowej Obwodnicy Warszawy w Wawrze zmienił organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Izbickiej i Przełęczy. W tym miejscu powstanie rondo. W czasie prac ruch w ciągu ul. Izbickiej odbywa się wahadłowo – sterowany za pomocą tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Zamknięta została ul. Przełęczy na odcinku od ul. Drohybyckiej do Izbickiej. Objazd poprowadzi ul. Drohybycką i ul. Zagórzańską. 

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (czyli drogi ekspresowej S2) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja obejmuje budowę trasy z dwoma jezdniami po trzy pasy ruchu i o długości 18,5 km na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”. W jej ramach wybudowane zostaną m.in. tunel pod Ursynowem, most przez Wisłę i kilka węzłów drogowych. Budowa została podzielona na trzy zadania: „A” od węzła „Puławska” do węzła „Przyczółkowa” o długości ok. 4,6 km, „B” od węzła „Przyczółkowa” do węzła „Wał Miedzeszyński” o długości ok. 6,5 km i „C” od węzła „Wał Miedzeszyński” do węzła „Lubelska” o długości ok. 7,5 km. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to trzeci kwartał 2020 r. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: www.pulawska-lubelska.pl.Komunikacja: 
Szczegółowe informacje: www.wtp.waw.pl.
Inne: 
---
Początek: 
2020-03-18
Koniec: 
2020-04-30