Utrudnienia na ul. Harfowej

Wykonawca przebudowy skrzyżowania ulic Grójeckiej, Racławickiej i Harfowej rozpoczął kolejny etap swoich prac. Zamknięty dla ruchu został wlot ul. Harfowej.

Zamknięty dla ruchu jest ok. 60-metrowy fragment ul. Harfowej za skrzyżowaniem z ul. Grójecką. Dojazd do ul. Harfowej jest możliwy ulicami Włodarzewską i Lutniową. Utrzymany został dojazd do posesji. Na wyłączonym z ruchu odcinku ulicy trwają prace związane z przebudową instalacji podziemnych.

W lutym drogowcy zamknęli ul. Racławicką na odcinku pomiędzy ul. Grójecką a W. Sierpińskiego. Planowane prace drogowe na skrzyżowaniu obejmują m.in. przebudowę jezdni i torowiska tramwajowego, montaż oświetlenia oraz posadzenie zieleni. Remont ma na celu poprawę bezpieczeństwa: projekt przewiduje powstanie sygnalizacji świetlnej i obustronnych chodników. 
Komunikacja: 
Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.
Inne: 
W środę, 13 maja ok. godz. 8.00 plac przebudowy skrzyżowania obejmie drogę dla rowerów po zachodniej stronie ul. Grójeckiej. Na chodniku na wysokości ul. Harfowej zostanie wprowadzony ciąg pieszo-rowerowy.  

Początek prac na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej, Harfowej i Racławickiej
Początek: 
2020-04-22
Koniec: 
2020-05-25