Zmiany na ul. Przyczółkowej

Od piątku, 24 lipca, ok. godz. 22.00 wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy układał będzie ostatnią warstwę nawierzchni na wybudowanych jezdniach ul. Przyczółkowej przy węźle POW. Będą zmiany w ruchu. 

Podczas pierwszego etapu, od 24 lipca do 27 lipca do godz. 5.00 zamknięta będzie zachodnia jezdnia ul. Przyczółkowej (w kierunku Konstancina Jeziorny) od ul. A. Branickiego do Marcepanowej. Ruch w obydwu kierunkach odbywał się będzie po jezdni wschodniej, po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku Konstancina Jeziorny na skrzyżowaniu ul. A. Branickiego i Z. Vogla będą musieli zmienić jezdnię, a na swój tor wrócą na wysokości ul. Marcepanowej. 

Nie będzie również możliwości skrętu w lewo w ul. Uprawną i Europejską. Kierowcy chcący pojechać w te ulice musza jechać prosto i zawrócić na istniejącej zawrotce za ul. Pałacową.

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (czyli drogi ekspresowej S2) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja obejmuje budowę trasy z dwoma jezdniami po trzy pasy ruchu i o długości 18,5 km na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”. W jej ramach wybudowane zostaną m.in. tunel pod Ursynowem, most przez Wisłę i kilka węzłów drogowych. Budowa została podzielona na trzy zadania: „A” od węzła „Puławska” do węzła „Przyczółkowa” o długości ok. 4,6 km, „B” od węzła „Przyczółkowa” do węzła „Wał Miedzeszyński” o długości ok. 6,5 km i „C” od węzła „Wał Miedzeszyński” do węzła „Lubelska” o długości ok. 7,5 km. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to trzeci kwartał 2020 r. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: www.pulawska-lubelska.pl.
Komunikacja: 
Więcej: www.wtp.waw.pl
Inne: 

Początek: 
2020-07-22
Koniec: 
2020-07-26