Zmiany na ul. Patriotów

Wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy wprowadził zmiany w ruchu na ul. Patriotów. Przejezdna jest wschodnia jezdnia tej ulicy.

Kierowcy mają do dyspozycji wschodnią jezdnię ul. Patriotów, która została już oddana do użytku. Zamknięta natomiast pozostaje zachodnia ul. Patriotów od ul. Szafirowej do ul. Brodnickiej. 

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (czyli drogi ekspresowej S2) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja obejmuje budowę trasy z dwoma jezdniami po trzy pasy ruchu i o długości 18,5 km na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”. W jej ramach wybudowane zostaną m.in. tunel pod Ursynowem, most przez Wisłę i kilka węzłów drogowych. Budowa została podzielona na trzy zadania: „A” od węzła „Puławska” do węzła „Przyczółkowa” o długości ok. 4,6 km, „B” od węzła „Przyczółkowa” do węzła „Wał Miedzeszyński” o długości ok. 6,5 km i „C” od węzła „Wał Miedzeszyński” do węzła „Lubelska” o długości ok. 7,5 km. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: www.pulawska-lubelska.pl.

Komunikacja: 
Autobusy linii 115 zostały skierowane na trasę podstawową przebiegającą wschodnią jezdnią ul. Patriotów. Autobusy linii 142 oraz nocnej N22 przejeżdżają z zachodniej jezdni na wschodnią na przejeździe kolejowym w Miedzeszynie. Autobusy linii 161, 521 i nocnej N22, w ramach kursów wariantowych, jadą przejazdem kolejowym w Miedzeszynie na wschodnią jezdnię ul. Patriotów, którą dojeżdżają do przejazdu w Falenicy i dalej jadą ulicami Młodą i Derkaczy.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.

Inne: 
---
Początek: 
2020-10-13
Koniec: 
2020-11-30