Zamknięte skrzyżowanie ulic Żwanowieckiej i Drozdowej

Od poniedziałku, 19 października, ok. godz. 10.00 zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ulic Żwanowieckiej i Drozdowej. 

Dziesięć dni potrwają prace związane z przebudową tego skrzyżowania w ramach budowanej Południowej Obwodnicy Warszawy. W tym czasie dojazd do wiaduktu w ciągu ul. Zabawnej będzie możliwy ulicami Agrestową i Mszańską. 

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (czyli drogi ekspresowej S2) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja obejmuje budowę trasy z dwoma jezdniami po trzy pasy ruchu i o długości 18,5 km na odcinku od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”. W jej ramach wybudowane zostaną m.in. tunel pod Ursynowem, most przez Wisłę i kilka węzłów drogowych. Budowa została podzielona na trzy zadania: „A” od węzła „Puławska” do węzła „Przyczółkowa” o długości ok. 4,6 km, „B” od węzła „Przyczółkowa” do węzła „Wał Miedzeszyński” o długości ok. 6,5 km i „C” od węzła „Wał Miedzeszyński” do węzła „Lubelska” o długości ok. 7,5 km. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: www.pulawska-lubelska.pl.
Komunikacja: 
Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.
Inne: 
Zmiany na ul. Patriotów
Początek: 
2020-10-19
Koniec: 
2020-10-30