Filmowcy na Stalowej

W piątek i sobotę, 20 i 21 listopada, na ul. Stalowej pomiędzy ulicami Szwedzką i Czynszową będą realizowane zdjęcia filmowe. Ulica będzie nieprzejezdna.

W piątek w godz. 13.00-21.45 oraz od soboty od godz. 15.00 do niedzieli do godz. 3.00 możliwe będą utrudnienia w ruchu na odcinku od ul. Szwedzkiej do Czynszowej. Pas w kierunku ul. Inżynierskiej  będzie całkowicie wyłączony z ruchu, natomiast na pasie w kierunku ul. Szwedzkiej możliwe będą krótkotrwałe wstrzymania ruchu. Objechać zamknięty fragment ul. Stalowej można ul. Strzelecką.

Komunikacja: 
Autobusy linii nocnych N03, N14 i N64 w kierunku Nowodworów i Dw. Centralnego będą kursowały ulicami: Szwedzka – al. „Solidarności” – H. Rzeszotarskiej –  Konopacka.

Więcej: www.wtp.waw.pl.

Inne: 
Przypominamy, że na ul. Szwedzkiej pracują ciepłownicy. Na odcinku pomiędzy ulicami Strzelecką i Stalową został prowadzony ruch jednokierunkowy – w stronę al. „Solidarności”. W czasie zdjęć na ul. Stalowej objazd w przeciwnym kierunku będzie prowadził ulicami: al. „Solidarności” – H. Rzeszotarskiej – Konopacka.

Początek: 
2020-11-20
Koniec: 
2020-11-21