Utrudnienia na ul. Wolskiej

Ciepłownicy rozpoczęli remont komory ciepłowniczej na ul. Wolskiej. Na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do dojazdu do budynku nr 94 na jezdni w kierunku Bemowa jezdnia została zawężona do jednego pasa.

Zmiany w organizacji ruchu kierowcy jadący od strony Śródmieścia napotykają już przed skrzyżowaniem z al. Prymasa Tysiąclecia. Dopuszczony tu jest skręt w lewo z dwóch skrajnych lewych pasów, jazda prosto z pasa środkowego i jazda prosto i w prawo ze skrajnego prawego pasa. Na samym rondzie – z dwóch wewnętrznych pasów także można pojechać wyłącznie w lewo, w al. Prymasa Tysiąclecia.

Dwa pasy ul. Wolskiej od strony torów tramwajowych zostały zamknięte dla ruchu tuż za rondem z al. Prymasa Tysiąclecia. Kierowcy mają do dyspozycji tylko jeden pas, którego fragment został poprowadzony w śladzie trawnika i drogi dla rowerów. Jego nawierzchnia została wykonana z asfaltu. Tuż za dojazdem do budynku nr 94 kierowcy wracają na trzy pasy jezdni ul. Wolskiej. Prawoskręt do budynku nr 96 jest dostępny.

Objazd wyznaczono al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Kasprzaka.

W związku z udostępnieniem pasa dla pojazdów, zamknięty został fragment drogi dla rowerów o długości ok. 80 m. Piesi i rowerzyści na tym odcinku są kierowani na wspólny ciąg pieszo-rowerowy o szerokości 3 m. 

Prace planowo mają zakończyć się do końca września.
Komunikacja: 

Inne: 

Początek: 
2021-09-01
Koniec: 
2021-09-30