Wiadukt na ul. Saskiej – wymiana schodów

Rozpoczęła się wymiana schodów na wiadukcie na ul. Saskiej. Aby zachować dojście do przystanku, najpierw zostały wyłączone z ruchu schody po jednej stronie al. Stanów Zjednoczonych.

W zeszłym roku zakończył się remont chodników wiaduktu na ul. Saskiej nad Trasą Łazienkowską. Stary i zniszczony asfalt zastąpiła nawierzchnia wykonana z żywicy. Teraz odnowę przejdą dwa ciągów schodów po zachodniej stronie obiektu. Wymienione zostaną stopnie oraz balustrady na schodach i przeprawie. 

Prace prowadzone są po zachodniej stronie wiaduktu tj. po stronie bliżej Wisły. W pierwszej kolejności na ok. miesiąc zamknięte zostały schody po południowej stronie al. Stanów Zjednoczonych (od strony ul. Bora – Komorowskiego). Następnie – na kolejny miesiąc – po stronie północnej (od strony ul. Zwycięzców).

Wejście na wiadukt i dojście do przystanku jest możliwe na jego początku – w rejonie ul. Argentyńskiej z jednej strony i ul. Kubańskiej z drugiej. Dodatkowo, cały czas na wiadukt można wjechać istniejącymi windami.

Prace powinny zakończyć się do końca bieżącego roku.
Komunikacja: 
---
Inne: 
---
Początek: 
2021-10-16
Koniec: 
2021-12-31