Utrudnienia na ul. Baletowej

Przez tydzień, od poniedziałku, 10 stycznia, do niedzieli, 16 stycznia, kolejarze ponownie będą prowadzili remont przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Baletowej. Przejazd zostanie wyłączony z ruchu. Dla kierowców wyznaczono objazdy. Będą zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

W grudniu kolejarze  wykonali regulację wysokości torów  zgodnie z docelowymi założeniami przyjętymi w dokumentacji projektowej. Tym razem, wymieniać będą odwodnienie liniowe. Niestety opóźnienie dostaw materiałów, spowodowane pandemią, uniemożliwiło wykonanie prac w jednym czasie.

Prace remontowe na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Baletowej rozpoczną się w poniedziałek, 10 stycznia, tuż po północy (noc z niedzieli na poniedziałek, 9 na 10 stycznia). Przejazd zostanie wyłączony z ruchu. 

Objazd utrudnień wyznaczono ulicami: Puławską, Karczunkowską, Dawidowską i S. Starzyńskiego.

Kierowców, którzy dojadą ul. Baletową od strony ul. Puławskiej do skrzyżowania z ul. Kórnicką obowiązywać będzie nakaz skrętu w lewo. Wyjazd z ul. Kórnickiej możliwy będzie wyłącznie w prawo w stronę ul. Puławskiej. Ograniczenia te nie będą dotyczyły dojazdu do posesji.

Prace mają zakończyć się w niedzielę, 16 grudnia, o północy (noc z niedzieli na poniedziałek, 16 na 17 stycznia).

Komunikacja: 
W związku z planowanymi pracami, zawieszone zostanie funkcjonowanie linii 809. W jej zastępstwie w dni powszednie w godzinach porannych uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii 737 na trasie Władysławów – Ursynów Płn. Linia autobusowa 209 będzie kursowała na trasie skróconej do przystanku Kórnicka. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków PKP Dawidy i Dawidy.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.
Inne: 

Początek: 
2022-01-10
Koniec: 
2022-01-16