Prace na skrzyżowaniu ul. Podskarbińskiej, W. Chrzanowskiego i Mińskiej

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 16 na 17 stycznia, na skrzyżowaniu ul. Podskarbińskiej z ul. W. Chrzanowskiego i ul. Mińską rozpoczną się pilne prace warszawskich gazowników. Podczas robót na skrzyżowaniu wystąpią utrudnienia. Autobusy zostaną skierowane na objazdy. 

Początek prac zaplanowany jest na niedzielę, 16 stycznia, po godz. 22.00. W nocy z niedzieli na poniedziałek zostanie wykonany wykop na skrzyżowaniu ul. Podskarbińskiej z ul. W. Chrzanowskiego i ul. Mińską. Od poniedziałkowego poranka, 17 stycznia, rozpocznie się naprawa gazociągu.

Gazownicy nie planują zamykania przejazdu przez skrzyżowanie dla samochodów, ale apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu w rejonie prac.

Zakończenie prac planowane jest na poniedziałek, 17 stycznia, do godz. 19.00. Jednak, z uwagi na nieprzewidziane trudności techniczne lub warunki pogodowe, mogą się one przedłużyć do wtorku, 18 stycznia.

Komunikacja: 
Autobusy linii 102 i 123 będą omijały zamknięte skrzyżowanie ulicami: J. Dwernickiego i Stanisławowską. Stanisławowską pojedzie też linia 311, a autobusy 173 nie dojadą do przystanków Tor Kolarski.   

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.
Inne: 

Początek: 
2022-01-16
Koniec: 
2022-01-18