Zamknięta ul. S. Bodycha

Trwa budowa kanalizacji ściekowej, chodników, wjazdów na posesje i układanie nowej nawierzchni jezdni na ul. S. Bodycha.

Prace zostały podzielone na dwa etapy. W pierwszym wyłączona z ruchu jest ul. S. Bodycha na odcinku od ul. gen. K. Sosnkowskiego do posesji nr 39. Objazd prowadzi ulicami: gen. K. Sosnkowskiego - Kompanii AK „Kordian”  - al. Bzów. Taka organizacja ruchu potrwa ok. miesiąca.

Etap drugi prac będzie wymagał zamknięcia ul. S. Bodycha na odcinku od nr administracyjnego 39 do ul. M. Spisaka. Objazd ponownie poprzez al. Bzów i ul. Kompanii AK „Kordian”. Ten etap potrwa ok. półtora miesiąca.

Podczas obu etapów ma zostać utrzymany ruch pieszy wzdłuż ulicy oraz dojazd do posesji. Mogą nastąpić czasowe ograniczenia w dojściu i dojeździe do posesji, jednak będą one zawczasu uzgadniane przez wykonawcę. Na zamkniętych dla ruchu odcinkach ulicy, obowiązywać będzie oczywiście zakaz zatrzymywania się z informacją o możliwości wywiezienia samochodu na koszt właściciela (tabliczka T-24).

Łącznie utrudnienia na ul. S. Bodycha potrwają do ok. połowy czerwca.

Komunikacja: 
Autobusy linii 177 w kierunku Ursus-Ratusz oraz linii 178 w kierunku PKP Ursus od skrzyżowania ul. Starodęby z Al. Jerozolimskimi kursują trasą objazdową ulicami: Al. Jerozolimskie – M. Spisaka i dalej swoimi trasami.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.

Inne: 

Początek: 
2021-04-06
Koniec: 
2021-06-15