Remont ul. Szyszkowej

Trwa remont ul. Szyszkowej na odcinku od ul. Jutrzenki do ul. Rebusowej w dzielnicy Włochy. 

Prace rozpoczęły się od wymiany krawężników i uzupełnienia konstrukcji krawędzi jezdni. Roboty te wymagają zamknięcia ulicy na całej szerokości w 3 etapach. Objazd możliwy będzie sąsiednimi ulicami. 

W pierwszym etapie zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Szyszkowej i Jutrzenki. Przewidywany czas realizacji tego etapu wynosi 3 dni tj. do środy, 26 maja. 

Od czwartku, 27 maja, planowane jest zamknięcie odcinka ul.  Szyszkowej od ul. Jutrzenki do wysokości ul. Szyszkowa 68. W tym etapie będzie obowiązywał zakaz parkowania z informacją o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela, na remontowanym odcinku. Zakończenie tego etapu planowane jest na piątek, 4 czerwca.

Trzeci etap prac rozpocznie się w sobotę, 5 czerwca, i będzie obejmować zamknięcie ul. Szyszkowej od nr 68 do skrzyżowania z ul. Rebusową (bez skrzyżowania). Podczas prac na tym odcinku, również wprowadzony zakaz parkowania z informacją o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela. Zakończenie prac przewidywane jest na piątek, 11 czerwca.

W weekend, 12- 13 czerwca ul. Szyszkowa zostanie zamknięta na całym odcinku od ul. Jutrzenki do ul. Rebusowej. W tym czasie zostanie ułożona nowa nawierzchnia jezdni. Od poniedziałku, 14 czerwca, ul. Szyszkowa będzie ponownie udostępniona dla ruchu.

Komunikacja: 
---
Inne: 
---
Początek: 
2021-05-24
Koniec: 
2021-06-13