Budowa pętli Młynów przy ul. Ostroroga

Ruszyła budowa pętli autobusowej na ul. Ostroroga. W związku z pracami budowlanymi został wprowadzony jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Obozowej.

Zarząd Transportu Miejskiego buduje nową pętlę autobusową przy skrzyżowaniu ul. Ostroroga z Wawrzyszewską. Jezdnia ul. Ostroroga została zawężona, z obu stron, do 3,5 m. Możliwy jest przejazd od ul. Powązkowskiej w stronę ul. Obozowej. Zalecany objazd w przeciwnym kierunku prowadzi ulicami: Leszno lub Żytnią – Okopowa – Powązkowska. 

Prace na wyjazdach z posesji są uzgodnione przez wykonawcę z zarządcami terenu. Na ul. Ostroroga obowiązuje zakaz parkowania. Zamknięte zostało również skrzyżowanie ul. Ostroroga z ul. Wawrzyszewską. Ruch pieszych został skierowany na chodnik po stronie cmentarza.

Taka organizacja ruchu planowana jest do ok. początku sierpnia. Następnie na miesiąc ul. Ostroroga zostanie na tym fragmencie całkowicie zamknięta. Dalsze prace będą się toczyły przy ruchu dwukierunkowym na ul. Ostroroga, ale nadal zamkniętej ul. Wawrzyszewskiej. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na początek grudnia.

Komunikacja: 
Autobusy linii 103, w kierunku Metra Młociny, z ulicy Płockiej skręcają w Górczewską, a następnie jadą al. Prymasa Tysiąclecia i al. Armii Krajowej do ulicy gen. S. Maczka i dalej swoją zwykłą trasą.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl

Inne: 
---
Początek: 
2021-06-15
Koniec: 
2021-12-10