Lipcowe utrudnienia na Trasie Siekierkowskiej

W związku z remontem elementów wiaduktu Trasy Siekierkowskiej nad ul. Wał Miedzeszyński przez cały lipiec kierowców czekają zawężenia jezdni. 

Trwa pierwszy etap prac. W tym czasie na jezdni głównej Trasy Siekierkowskiej (al. Wieniawy-Długoszowskiego), w kierunku węzła Marsa, został zamknięty prawy pas ruchu. Kierowcy jadący w tej relacji mają do dyspozycji jeden pas. Zawężony został także pas, którym można pojechać prosto i dalej zjechać na Gocław. Na tej samej wysokości jest wygrodzony prawy pas jezdni głównej w kierunku Mokotowa. Węziej jest również przy wjeździe na most Siekierkowski z ul. Wał Miedzeszyński (od strony Wawra).

Zakończenie etapu pierwszego planowane jest na sobotę, 17 lipca. W tym samym dniu, rozpocznie się etap drugi prac. Wygrodzony zostanie lewy pas na jezdni głównej w stronę węzła Marsa. Na jezdni głównej w stronę Mokotowa zostaną zawężone oba pasy (prawy i lewy). Przejazd możliwy będzie środkiem jezdni, pomiędzy wygrodzeniami. Zawężona będzie także jezdnia, na której włączają się do ruchu wjeżdżający na most z ul. Wał Miedzeszyński (od strony Wawra). Na wjeździe z ul. Wał Miedzeszyński ustawiony zostanie znak „stop”, zakazujący przejazdu bez zatrzymania pojazdu.
Zakończenie etapu drugiego prac, zaplanowano na sobotę, 31 lipca.

Komunikacja: 

Inne: 

Początek: 
2021-07-01
Koniec: 
2021-07-27