Utrudnienia na ul. Górczewskiej i Księcia Janusza

Wykonawca budowy II linii metra naprawia nawierzchnię jezdni ul. Górczewskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Księcia Janusza. Kierowców czeka zawężenie jezdni ul. Górczewskiej i zamknięcie wlotu ul. Księcia Janusza na ul. Górczewską.

Obecnie toczą się prace przy wymianie na betonową nawierzchni przystanku autobusowego na północnej jezdni ul. Górczewskiej  za skrzyżowaniem z ul. Księcia Janusza.  Te prace wymagały zajęcia prawego pasa ruchu na wysokości przystanku. Ruch w stronę Bemowa odbywał się dwoma pasami ul. Górczewskiej.

We wtorek, 17 sierpnia, od godz. 8.00 dodatkowo zamknięty zostanie drugi (środkowy) pas ruchu na tej wysokości. Ruch w stronę Bemowa utrzymany zostanie tylko jednym pasem ul. Górczewskiej.

Już w środę, 18 sierpnia, od godz. 8.00 ponownie zawężenie obejmowało będzie tylko jeden pas (prawy), a ruch dopuszczony będzie na dwóch pozostałych pasach.

Na trzy dni od piątku, 27 sierpnia, wykonawca zapowiada wymianę fragmentu jezdni północnej ul. Górczewskiej na wysokości skrzyżowania z  ul. Księcia Janusza. Te prace spowodują zamknięcie wlotu ul. Księcia Janusza w ul. Górczewską.

Od poniedziałku, 30 sierpnia, rano powróci w tym rejonie organizacja zawężająca jezdnię ul. Górczewskiej o jeden pas na wysokości przystanku autobusowego.

Od piątku, 24 września, ma zostać przywrócona stała organizacja ruchu.
Komunikacja: 
---
Inne: 
---
Początek: 
2021-08-17
Koniec: 
2021-09-23