Remont torowiska w ciągu ul. Obozowej

Tramwajarze remontują torowisko w ul. Obozowej pod wiaduktem al. Prymasa Tysiąclecia. Mieszkańców czeka wyłączenie ruchu tramwajów i zawężenie ul. Obozowej.

Na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do wiaduktów kolejowych każda z jezdni ul. Obozowej została zawężona o pasy ruchu przylegające do torowiska. Ruch obywa się jednym pasem w każdą stronę.

Jadący ul. Obozową z Bemowa w stronę al. Prymasa Tysiąclecia z prawego pasa mogą wyłącznie skręcić w prawo w al. Prymasa Tysiąclecia – wyłączona została możliwość jazdy prosto z prawego pasa, ale utrzymana jest z sąsiedniego.

Przystanek komunikacji miejskiej PKP Koło 01 na czas prac został przeniesiony na drugą stronę wiaduktu al. Prymasa Tysiąclecia. Autobusy zatrzymują się na jezdni – na pasie do skrętu w prawo.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi w poniedziałek, 20 września, o godz. 4.00.
Komunikacja: 
Swoje trasy zmieniły tramwaje linii 13, 20, 23, 24. Linia 13 została skierowana na trasę objazdową ulicami: Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – pętla Koło. Tramwaje linii 20 jeżdżą al. „Solidarności” i ul. Wolską do Cm. Wolskiego. Linia 23 omija utrudnienia trasą: al. „Solidarności” – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich. Tramwaje linii 24 kursują ulicami Młynarską i Obozową do przystanku przy ul. Wawrzyszewskiej.

Na ulice wyjechały tramwaje linii zastępczej 70, która kursuje od przystanku Boernerowo ulicami: Kaliskiego – Lazurowa – Dywizjonu 303 do przystanku Koło.

Podróżni mają też mieli do dyspozycji autobusową linię zastępczą Z23 na trasie: Nowe Bemowo – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – al. „Solidarności”.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.
Inne: 
---
Początek: 
2021-08-29
Koniec: 
2021-09-19