Wodociągowcy na ul. Prądzyńskiego

Przebudowa dworca Warszawa Zachodnia to nie tylko prace przy torach i peronach, ale także budowa przyłącza wodociągowego. Wodociągowcy rozpoczęli już swoje prace. Ulica Prądzyńskiego stała się jednokierunkowa.

Na ul. Prądzyńskiego na odcinku od ul. Sławińskiej do ul. Brylowskiej został wprowadzony ruch jednokierunkowy – w stronę ul. Bema. Ruch w tym kierunku odbywa się środkiem jezdni. Wyjazd z ul. Tunelowej na ul. Prądzyńskiego jest możliwy wyłącznie w lewo. 

Objazd w przeciwnym kierunku został poprowadzony ulicami: Brylowską, Kasprzaka, Karolkową i Przyokopową.

Taka organizacja ruchu zostanie wprowadzona na dwa tygodnie tj. do poniedziałku, 18 października. Następnie, na czas przerwy technologicznej w pracach na ok. miesiąc na ul. Prądzyńskiego wróci ruch dwukierunkowy. Po tym czasie od ok. poniedziałku, 15 listopada ponownie zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na kolejny tydzień tj. do poniedziałku, 22 listopada.

Komunikacja: 
Autobusy linii 103 w kierunku przystanku końcowego Kolejowa, od skrzyżowania ul. Płockiej i Kasprzaka, kursują ulicami: Kasprzaka, Karolkową i Przyokopową do trasy podstawowej. 

Funkcjonowanie przystanków Krzyżanowskiego 01 i Brylowska 01 jest zawieszone. Uruchomiony został tymczasowy przystanek Karolkowa 53, znajdujący się na ul. Karolkowej za skrzyżowaniem ul. Kasprzaka z Prostą.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.
Inne: 
---
Początek: 
2021-10-03
Koniec: 
2021-10-17