Remont ul. Polnej

Rozpoczął się remont ul. Polnej. W pierwszych etapach remontowane są chodniki. Przed końcem roku planowana jest wymiana nawierzchni.

Drogowcy ze śródmiejskiego Zarządu Terenów Publicznych przystąpili do naprawy chodników na ul. Polnej na odcinku od pl. Politechniki od ul. Waryńskiego. W pierwszej kolejności remontowane są chodniki po stronie wschodniej ulicy (po stronie ul. Progi). Następnie prace przeniosą się na stronę zachodnią. Ruch pieszych odbywa się naprzemiennie, tą stroną ulicy na której nie będą toczyły się prace. Przejście dla pieszych przez ul. Polną przy pl. Politechniki nie jest objęte zakresem prac i ruch na nim pozostaje bez zmian. Przejście dla pieszych w rejonie ul. Progi będzie stale dostępne raz po jednej, raz po drugiej stronie skrzyżowania.

Remont chodników potrwa do końca listopada.

Po zakończeniu robót na chodnikach, drogowcy przystąpią do wymiany nawierzchni ulicy wraz z jej podbudową w dwóch etapach: pierwszym – na odcinku od  pl. Politechniki do skrzyżowania z ul. Progi i drugim – od ul. Progi do ul. Waryńskiego.


Komunikacja: 
---
Inne: 
---
Początek: 
2021-10-11
Koniec: 
2021-11-30