Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Zawodzie

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Zawodzie. Prace budowlane oznaczają utrudnienia w ruchu dla kierowców i objazdy komunikacji miejskiej.

Prywatny inwestor rozpoczął budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Zawodzie. Z tego powodu zwężona do połowy szerokości jest jezdnia na odcinku od ul. Augustówka do wysokości ul. Zawodzie 22. Na zwężonym odcinku wprowadzony został ruch jednokierunkowy – w stronę ul. Kobylańskiej. Wyjazd z parkingu przy ul. Augustówka 22 jest możliwy wyłącznie w prawo w ul. Augustówka. Na środku skrzyżowania ulic Zawodzie i Augustówka wygrodzona została studnia kanalizacyjna, jezdnia  jest nieznacznie zawężona.

Objazd w kierunku ul. Augustówka wyznaczono ulicami: Kobylańską, Spiralną, Korzenną i Antoniewską. Możliwy też będzie przejazd ulicami: Kobylańską, Tuzinową (tylko samochody osobowe) lub Spiralną i Wałem Zawadowskim do ul. Sytej, Vogla i Przyczółkowej.

Prace potrwają ok. miesiąca tj. do końca pierwszej połowy listopada.

Komunikacja: 
Autobusy linii 163 i N31 zostały skierowane na trasy objazdowe.

Autobusy linii 163 zostały skierowane na trasę zmienioną w obu kierunkach, z utrzymaniem podjazdów do zespołu przystankowego Powsinek w wybranych kursach. Ich trasa prowadzi z przystanku Stegny, ulicami: Bonifacego, Jana III Sobieskiego, Wiertniczą, Przyczółkową, Vogla, Sytą, Tuzinową, Kobylańską i Zawodzie do przystanku Betoniarnia.

Autobusy nocne N31 zmieniły trasę tylko w kierunku pętli Sadyba i omijają utrudnienia ulicami Wiertniczą i Powsińską.

Uruchomiona została zastępcza linia nocna Z31 kursująca dwukierunkowo na trasie: Wilanów – Przyczółkowa – Vogla – Syta – Tuzinowa – Kobylańska – Zawodzie – Betoniarnia.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.
Inne: 
---
Początek: 
2021-10-11
Koniec: 
2021-11-15