Zamknięta ul. Warszawska

Wyłączona z ruchu jest ul. Warszawska na odcinku od ul. K. Gierdziejewskiego do Władysława Jagiełły. Na zamkniętej jezdni pracują wodociągowcy.

W związku rozpoczęciem prac budowy wodociągu zamknięta dla ruchu kołowego jest ul. Warszawska na odcinku od skrzyżowania z ul. K. Gierdziejewskiego do ul. Władysława Jagiełły. Wyjazd z ul. Elżbiety Rakuszanki jest możliwy tylko na ul. Orłów Piastowskich. Objechać zamknięty odcinek można, jadąc ulicami: K. Gierdziejewskiego i Lalki lub Czerwona Droga i Orłów Piastowskich (tylko w kierunku ul. Warszawskiej).

Jednocześnie na ul. Orłów Piastowskich trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej. Z tego powodu jezdnia została zwężona, a na odcinku od ul. Warszawskiej do Elżbiety Rakuszanki obowiązuje jeden kierunek ruchu – w stronę ul. K. Gierdziejewskiego. Objazd w przeciwnym kierunku prowadzi ul. K. Gierdziejewskiego do ul. Władysława Jagiełły.

Komunikacja: 
Autobusy linii 177 w kierunku WKD Opacz jeżdżą ul. Władysława Jagiełły, a w kierunku URSUS-RATUSZ – ul. K. Gierdziejewskiego. Autobusy linii 194 w stronę przystanku PKP GOŁĄBKI jadą ulicami: Władysława Jagiełły – Lalki – rondo E. Malessy „Marcysi” – K. Gierdziejewskiego – Czerwona Droga. Podobną trasą, z tym że prosto ul. K. Gierdziejewskiego, kursują w obydwu kierunkach autobusy linii 197.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl.

Inne: 
---
Początek: 
2021-11-15
Koniec: 
2021-12-31